Asana Fast Company’nin “Brands That Matter” Listesinde

Omtera
2 min readNov 9, 2021

Vizyoner iş liderleri için teknoloji, dünyayı değiştiren yenilikçi fikirler, yaratıcılık ve tasarım konularında yayın yapan Fast Company, geçtiğimiz günlerde yıllık “Brands That Matter” listesini yayınladı. Markaların tüketicilerle etkileşime girmesinin, güncel olaylara anlamlı şekilde yanıtlar vermesinin ve onlarla duygusal bağ kurmalarının, tüketici sadakati oluşturmada kritik öneme sahip olduğunu savunan Fast Company, ilham veren 100 önemli şirkete ve kar amacı gütmeyen kuruluşa ilk defa yıllık hazırladığı “Brands That Matter” listesinde yer verdi.

Asana “Brands That Matter” Listesinde

Fast Company, takımlar için lider iş yönetimi yazılımı olan Asana’yı, 2020 ve sonrasında müşteri topluluğunu destekleme taahhüdünden dolayı listesinde yer verdiğini açıkladı.

Asana Mart 2020’de müşterilerinin küresel pandeminin getirdiği zorluklar karşısında mümkün olduğunca zahmetsiz ve kolay birlikte çalışmaya devam etmelerini sağlamak için “Asana Sizin İçin Burada” isimli kampanyasını başlatmıştı. Kampanyanın bazı odak noktaları şu şekildeydi:

COVID-19'un ön saflarında yer alan kar amacı gütmeyen kuruluşları desteklemek

İhtiyaç sahibi müşterilere ekonomik destek sağlamak

Farklı büyüklüklerdeki bütün şirketlerin, uzaktan çalışmalarını sağlamak için katkıda bulunmak

Asana, COVID-19 salgını ve onun yıkıcı etkilerine karşı mücadelede bulunan kar amacı gütmeyen kuruluşlara 12 ay boyunca ücretsiz Asana Business erişimi sundu. Böylece çoğu kuruluş, fiziksel olarak ayrı olmalarına rağmen projeler üzerinde birlikte çalışabildi ve çalışmalarını kolay ve rahat bir şekilde takip edebildi.

Asana Pazarlama Müdürü Dave King, “Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. Geçtiğimiz 18 ayda ekipler olağanüstü zorluklarla karşılaştı. Onlara işlerini her yerden yönetmeleri için ihtiyaç duydukları araçları, eğitimi ve yardımı sağlamada rol oynadığımız için minnettarız. Müşterilerimizin misyonu bizim görevimizdir. “Brands That Matter” listesinde tanınmak, ekiplerin hedeflerine birlikte ulaşmalarına yardımcı olma taahhüdünün altını bir kez daha çiziyor.” açıklamasında bulundu.

Omtera olarak Fast Company’nin 2021 için belirlediği önemli markalar listesinde olmaktan gurur duyuyoruz. Listenin tamamını incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Asana’nın sunduğu kusursuz işbirliği deneyimini ücretsiz denemek için formu şimdi doldurabilirsiniz.

--

--

Omtera

Müşteri ve takım etkileşimine yepyeni bir yaklaşım! #Freshworks #Asana